У Закарпатті відбувся відбірковий тур Міжнародного конкурсу дизайнерів

Сьогодні в обласному центрі Закарпаття - місті Ужгород розпочався відбірковий тур Міжнародного конкурсу дизайнерів одягу та аксесуарів "Європейська мода Союз".


Як відомо до участі в конкурсі подано близько 20 заявок, серед учасників мешканці міста Києва, Мукачева, Ужгорода, Львова та східної України.


Головною метою проведення такого конкурсу є - пошук талановитих дизайнерів і будівництво міжнародної платформи для співпраці майстрів у фешн індустрії.


Серед членів журі, що обиратимуть переможців у Будапешті – відомі дизайнери Грузії, Італії, України, Росії, представники спеціалізованих навчальних закладів Польщі та Угорщини. На переможців чекатимуть призи.


Дефіле було організовано за підтримки мережі фітнес-центрів «Viper Gym» та представників "Mitsubishi Group" в Ужгороді.


Показ модних дизайнерів зібрав безліч гостей, представників світського життя, багато неординарних та цікавих постатей закарпатського бомонду.


Першими свої неперевершені роботи представили Юлія Ткач (Мукачево) та Юлія Демидчук (Ужгород).

Вони влаштували дефіле вечірніх, коктельних та весільних суконь. А також представили повсякденний одяг, тренд сезону під однойменною назвою "Відтінки сірого".

"Зараз вкрай важливо налагоджувати мирне життя і повертатися до того високого рівня культури, який завжди був і є на Закарпатті. Споглядання чарівного та тендітного в жіночих образах дає чоловікам впевненість у собі та в правильності свого вибору. Чоловіки - ось наші головні поціновувачі, критики та ті, заради кого жінка прикрашає себе кожного дня", - каже дизайнерка Юлія Демидчук .


Під час конкурсу відвідувачі можуть собі придбати аксесуари з показів і спробувати унікальні солодощі від спонсору Кондитерського дому «Bondarenko»

Источник: zak-kor.net

Комментарии

Добавить комментарий

Это поле не публикуется и видно только администратору
Защита от спама. Заполните поле.