Відбірковий тур міжнародного конкурсу European fashion union на Закарпатті

Нарешті високу моду та якісний український одяг показали й на Закарпатті.

28 лютого та 1 березня у приміщенні автосалону «Автоцентр-Ужгород» Mitsubishi за підтримки Ремез Сергія відбулася визначна для України подія – відбірковий тур міжнародного конкурсу European fashion union, місто Будапешт, Угорщина.

Партнерами заходу були салон краси «Лайм» у місті Мукачеві, кондитерський дім Бондаренко, мережа спортивних клубів «Вайпер Джим» та нічний клуб «Контрабас», в приміщенні якого 28 лютого відбулася масштабна fashion-вечірка.

Журі конкурсу відзначило декількох дизайнерів спеціальними призами. Вже цієї осені до міста Будапешт разом з багатьма дизайнерами з усього світу поїдуть українці Дарія Донець (місто Харків) та Наталья Шуранскова (місто Мукачєво), що отримали знижку 50 євро, Гоша Альтшулер (місто Київ), Юлія Демидчук (місто Ужгород), Дарія Чуприна (місто Київ-Донецьк) зі знижкою 30 євро.

Кращою моделлю відбіркового туру у місті Ужгород стала Діана Молнар, яку організатори запросили до Будапешту у якості моделі з України.

Також дизайнерам Соні Башинській (місто Харків) та Даші Савченко (м. Ужгород) надали можливість безкоштовно взяти участь у фестивалі моди у Грузії.

«Ми будемо вболівати за наших дизайнерів та бажаємо їм натхнення. Багатьом з них ми дали професійні поради, які, сподіваюсь, допоможуть їм перемогти та отримати цінні подарунки від міжнародного журі» - говорить Глава організаційного комітету Крук Майя.
Источник: www.mirmody.com.ua

Комментарии

Добавить комментарий

Это поле не публикуется и видно только администратору
Защита от спама. Заполните поле.